
Pamiętacie, jak ostatnim razem przepowiadałem, że w czerwcu będziemy się opalać? Zmieniłem zdanie, po prostu się nawadniajcie i spróbujcie nie zwariować. Może jeśli włączycie wiatraki na maksymalne ustawienia, rozbierzecie się do naga i obłożycie kostkami lodu, to będziecie mieć w jakiś sposób dzielone doświadczenia z Waszymi opowiadaniami, bo na blog właśnie wchodzi zima.
★ wątki można kontynuować w czasie przeszłym i z uwzględnieniem pory roku, w jakiej dzieje się akcja. Spis trwających wątków oraz pór roku znajdziecie pod tym linkiem,★ zagrożone zamknięciem są wszystkie wątki z blogowego roku IV, czyli:
— Duchokonie??? Bardzo straszne naprawdę brawo (Dahlia x Lucien x Arnar) — zima IV
— For The Hell Of It (Dante x Ivy) — jesień IV
— Goopya peezda (Edel x Theodore) — jesień IV
— I was thinking… Maybe you and I should partner up (Ricky x Kuźma) — jesień IV
— Jak sprzątnąć kogoś w 3 sekundy (Atlas x Arisu) — lato IV
— My kink is karma (Oriana x Kaya) — zima IV
— Pluszowe misie słuchają Highway to Hell (Niketas x Weronika) — jesień IV
— Pretor zawsze będzie moim wrogiem (Izan x Vergil) — jesień IV
— Psi patrol gotowy do akcji (Edel x Dick) — lato IV
— Serve The Servants (Edel x Dorian x Kurt) — wiosna IV
— Sherlock Holmes ale inaczej (Elianne x Dorian) — jesień IV
— To nie wandalizm tylko kameralna posiadówka!!! (Inez x Vex) — jesień IV
W przypadku wyżej wymienionych wątków proszę o zakończenie, timeskipowanie ich lub podanie administracji powodu, dlaczego nie możecie zrobić żadnej z tych rzeczy. Na wiosnę wątki bez odpowiedzi będą zamykane!
★ koniec blogowego roku wiąże się z postarzeniami. Wraz z nastaniem wiosny wszystkie postacie zostaną postarzone o rok, zostaną (jeśli powinny) dodane im PU i niektórzy będą musieli wynieść się z obozów do miast,
★ prosimy o sprawdzenie, czy Wasza postać zostanie wraz z postarzeniem przeniesiona: dotyczy to obecnych siedemnastolatków w Obozie Herosów i legionistów z Obozu Jupiter, którzy aktualnie mają 9. rok stażu. Zaktualizowane formularze prosimy dostarczyć administracji maksymalnie 3 dni przed zmianą pory roku na wiosnę, a zatem do 26 sierpnia!
Następna zmiana pory roku (wiosna) zaplanowana jest na 29 sierpnia. Nie zgadniecie, ale wtedy też będziemy się topić. Proszę pić wodę i stosować kremy z filtrem, bo kto będzie robił traumy Waszym postaciom, jeśli zejdziecie na udar? Nadmienię, że administracyjnie rozważamy wprowadzenie zmian w kwestii przebiegu pór roku i postarzeń postaci, o czym będziemy Was informować na bieżąco; póki co zakładajcie, że nic się nie zmienia, a zatem proszę pilnować swoich wątków i formularzy.
